Index of / Hasan Ünlü KILINÇ

Fantastic World and Software Fetishist

Science & Art & Philosophy

Contact Me

Name Date
General Mobile Discovery Elite İnceleme Videosu

General Mobile Discovery Elite İnceleme Videosu

general-mobile-elite

Merhaba arkadaşlar kendi merakımdan izlediğim ve fiyatına bakıldığında kendi klasmanındaki diğer cep telefonlarının çok çok üstüne geçen bu telefonun Chip‘in hazırladığı video inceleme videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Daha önce Discovery modeliyle akıllı telefon piyasasını adeta sallayan General Mobile, fiyat/performans anlamında tüm dikkatleri üzerine çekmişti hatırlarsanız. Anlaşılan marka adından söz ettirmeye kararlı. Discovery’nin halefiDiscovery Elite ile bu yükselişi sürdürmeyi planlayan General Mobile, artık ülkemizde çift SIM kartlı modellerinden çok daha fazlasıyla anılacak gibi görünüyor.

Ünlü markaların üst seviye cepleriyle sıkı bir rekabet halinde olan Discovery Elite, tasarımıyla özenli olduğu kadar teknik öğeleriyle de yerli yerinde bir cep. Bunların yanı sıraDiscovery arayüzü ile kullanıma da farklı bir dokunuş getirmeyi başaran cep, kullanıcıların yüksek beklentilerini karşılayabilecek seviyede. Peki, cep bunları nasıl başarıyor, ne gibi özelliklere sahip ve bize neler sunuyor? Şimdi bu soruların yanıtını gelin hep beraber arayalım.

About Post Author


Tags: , , ,


2 Comments

  1. St :

    admin kardeş bu telefonu nereden bulabilirz 😀

    • Hasan Ünlü KILINÇ :

      Şuand arayan çoğu kişi stok sebeleri ile bulamadığını belirtiyor ancak ofisden bir yazılımcı arkadaşımın 😉 yoğun araştırması sonrası tekrar haziran ortaları gibi hepsiburada.com gibi büyük alışveriş sitelerinin stoğuna girecekmiş. 🙂

Leave a Reply