Index of / Hasan Ünlü KILINÇ

Fantastic World and Software Fetishist

Science & Art & Philosophy

Contact Me

Name Date
YouTube’a Hiç Ayar Yapmadan Giriş Yapın!

YouTube’a Hiç Ayar Yapmadan Giriş Yapın!

unnamed

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi yasaklar üstüne yasak gelirken bazı web sitelerine de erişim haklarımız elimizden alınıyor.  Bunu yaparken sadece aslında insanları birçok gerekli olan bilgidende mahrum bırakıyorlar. Neyse bu konu zaten yeterince tartışıldı. Benim sizlere bu dersleri verme amacım youtube daki java ders videolarımızı seyredebilmeniz.ben şimdi sizlere Google Chroome tarayıcısı üzerinden youtube.com adresine nasıl gireceğinizi göstereceğim. Eskiden dns adresleri değiştirilirdi ve zamanla o dns lerde çözüm olmamaya başladı veya siteye girse bile fake olarak girmeye başladı. Yahut hotspotshield tarzı bilgisayarımızı reklamlarıyla dolduran ve ayriyetten bir o kadar da yavaşlatan proğramlar kullandık artık hepsine bir son veriyoruz.

Google Chrome tarayıcısının bir eklentisi olan “ZenMate”  kolayca sizin bulunduğunuz noktayı değiştirmenize yarıyor. İşte eklentiyi Google mağzasından indireceğiniz adresi tekrar veriyorum :

https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme

 

Uygulamayı kurup tarayıcınızın sağ üst köşesine gelen kalkan sembolüne tıklayıp aktif hale getirip kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ülke konumunuda bayrağın üstüne tıklayıp değiştirebilirsiniz.

21

 

 

 

About Post Author


Tags: , ,


2 Comments

  1. Hakan Karin :

    Cep telefonundan giriyorum desteklemiyor diyor ne yapabilirim?

    • Hasan Ünlü KILINÇ :

      Merhaba cep telefonlarında bulunan google chrome bu eklentiyi desteklemiyor sadece bilgisayarda çalışıyor. Cep telefonundan youtube girişi yapabilmeniz için cep telefonu dns ayarlarını yapmanız gerekiyor hala. Onuda bugün yazacağım.

Leave a Reply